Nieuwsoverzicht
Online informatieavonden over verslaving
Componence Asset List
21 april 2020

In verband met de COVID-19 pandemie verzorgt Brijder Preventie dit keer online informatie avonden over verslaving. Men schrijft zich in voor twee avonden, donderdagavond 30 april en 7 mei 2020. De avonden zijn bestemd voor partners/kinderen/familieleden/vrienden van mensen met een verslavingsprobleem.
Tijdens deze avonden komt aan bod:
-
Welke gevolgen kan het overmatig gebruik van alcohol en /of drugs hebben voor het lichaam, het denken en het gedrag?
-
Wat is verslaving?
-
Wat zijn de gevolgen voor de omgeving van verslaafde persoon?
-
Hoe kunt u het beste met hem of haar omgaan?
-
Welke grenzen kunt u stellen?
-
Hoe voorkomt u dat uzelf of andere gezinsleden te veel in het gedrang komen?
-
Hoe kunt u iemand met een verslaving helpen?
-
Welke hulpverlening is er voor mensen met verslavingsproblemen?
-
Wat voor hulp is er voor ‘naasten’?
Aanvullende informatie
Men schrijft zich voor beide avonden in. U kunt deelnemen door middel van een specifieke online omgeving (beeldbellen). Daardoor bent u in direct contact met Brijder medewerkers en de andere deelnemers. De avonden zijn interactief en er is voldoende ruimte om vragen te stellen.
Voorafgaand aan de eerste avond wordt u door een van de Brijder medewerkers gebeld om u wegwijs te maken in de speciale online omgeving. Dit duurt ongeveer 5 minuten.
Wat u nodig heeft voor deze online avonden is een laptop of tablet, goede Wi-Fi en een ruimte met voldoende privacy.
De online bijeenkomsten vinden plaats op donderdagavond 30 april en 7 mei 2020 van 19.30 tot 21.00 uur.
Voor verdere informatie en inschrijving kunt u bellen met Brijder Haarlem
tel: 088-3583800 of een e-mail sturen naar preventie@brijder.nl
Brijder tipt uitgelicht

Brijder tipt
Bekijk hier boek-, documentaire- en podcasttips voor en door ervaringsdeskundigen op het gebied van verslaving.